Tekst pozycjonujący – na stronie głównej

Tekst pozycjonujący – na stronie głównej

Szanowni państwo bardzo dobrze wiemy jak ważne przy organizacji imprez z okazji komunii czy chrzcin jest sama sala okolicznościowa. Szczególnie w okresach letnich kiedy na powietrzu temperatura potrafi dochodzić do 30 stopni w cieniu, bardzo ważnym elementem dla każdej imprezy okolicznościowej są klimatyzowane pomieszczenia lub dobrze zacienione przewiewne miejsce na dworzu. W naszej restauracji posiadamy dwie klimatyzowane sale o łącznej pojemności osiemdziesięciu miejsc. Jest to sala kominkowa której pojemność to pięćdziesiąt miejsc oraz salę cocktail-barową do trzydzieści miejsc w formie zasiadanej, która przyjmie Państwa nawet w najcieplejszy letni dzień.
Jesteśmy w stanie zorganizować dla państwa przyjęcie komunijne z okazji urodzin, imienin, chrztów, oraz inne okolicznościowe. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w gastronomii oraz bardzo dobrych kucharzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz co bardzo ważne – używają bardzo dobrych jakościowo składników do wszystkich potraw serwowanych w naszej restauracji.
Zakupów produktów żywieniowych dokonujemy codziennie, są to świeże produkty kontrolowane przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
Kucharze którzy u nas pracują pracowali wcześniej w Austrii oraz Anglii a wszystkie dania wykonujemy pod czujnym okiem prawdziwej gospodyni domowej, która każdego dnia stara się aby wszystkie danie smakowały jak w domu.

Nasza oferta to zarówno dania gorące na zimne wieczorne dni jak jak i chłodzące na upalny czas.
W naszym menu znajdziecie państwo zarówno przystawki jak i dania główne oraz desery wraz z napojami i alkoholami.
Dla osób które lubią przyrodę mamy do dyspozycji ogródek który w okresie letnim jest do państwa dyspozycji i pozwoli państwu rozkoszować się potrawami na łonie natury, wśród zieleni.
W celu wykonania rezerwacji imprezy okolicznościowej w naszej restauracji – prosimy o kontakt telefoniczny abyśmy mogli uzgodnić wspólnie dogodny dla państwa termin, menu i szczegóły.
Zapraszamy do naszej restauracji w Ursusie w której możecie państwo zorganizować przyjęcie weselne, chrzciny, komunie, wszelkiego typu uroczystości rodzinne a także imprezy firmowe konsolacje i bankiety.

Nasze ponad trzydziesto letnie doświadczenie jest gwarancją pysznych potraw oraz udanej zabawy w naszej restauracji w Ursusie – serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy beneficjentami Tarczy 2.0

Kontakt

Willa & Restauracja
WILLA PIRS s.c.
ul.Regulska 40
02-495 Warszawa - Ursus

Nr konta:
PARIBAS
93 1750 0012 0000 0000 2033 1957

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności