Restauracja Ursus

Restauracja Pirs Ursus jest czynna codziennie w godzinach: 12:00 – 20:00.

To doskonała propozycja na kameralne przyjęcia z okazji urodzin, imienin, chrztów czy komunii. Zapraszamy do naszej restauracji także w przypadku kameralnych innych spotkań biznesowych lub prywatnych.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale, Kominkową do 50 miejsc i salę Coctail Bar do 30 miejsc w formie zasiadanej.

Pasja i zamiłowanie do kuchni pozwala tworzyć nam wysoką jakość potraw tradycyjnej kuchni polskiej. Nasi kucharze nabierali doświadczenia w Anglii Austrii, ale nie zabrakło tutaj ręki prawdziwej gospodyni domowej, która dokłada starań aby nasze potrawy smakowały jak w domu. Kontrolujemy codziennie jakość wszystkich składników już na etapie ich zakupu a potrawy które wydajemy z naszej kuchni są przygotowywane z zachowaniem najwyższych standardów .

Zapraszamy do naszej restauracji zarówno w zimie jak i latem. Posiadamy w ofercie naszej restauracji rozgrzewające potrawy na zimne dni, jak i chłodzące na upalny okres lata.

Każdy znajdzie w naszym menu coś dla siebie zarówno jeśli chodzi o przystawki, poprzez dania obiadowe, na kolacjach kończąc. Nasza restauracja Ursus Pirs jest do Państwa dyspozycji już od godzin południowych aż do godziny dwudziestej. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji co pozwala nam świadczyć najwyższy poziom usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Opieramy się na sprawdzonych dostawach żywności gwarantując tym samym naszym Klientom nie tylko doskonały smak każdej potrawy ale także jej pochodzenie i atrakcyjną cenę. Dobieramy tylko najlepsze składniki do naszych potraw i jesteśmy w stanie na Państwa życzenie przygotować odpowiednie dania na różnego rodzaju imprezy rodzinne lub firmowe. Nasza restauracja bardzo chętnie przygotuje dla Państwa ofertę na chrzciny, komunię czy wesele.

Przy naszej restauracji znajduje się ogródek, który w sezonie letnim umożliwi Państwu rozkoszowanie się potrawami na świeżym powietrzu wśród spokoju zieleni.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy abyśmy mogli zaprezentować Państwu naszą pełną ofertę.

Nasza restauracja Ursus Pirs jest doskonałym miejscem do organizacji:

  • wesel oraz obiadów weselnych,
  • chrzcin lub komunii,
  • różnego typu uroczystości rodzinnych,
  • imprez firmowych,
  • bankietów,
  • konsolacji.

30-letnie doświadczenie przy organizacji imprez rodzinnych i firmowych, gwarantuje profesjonalne przygotowanie dla Państwa każdego rodzaju przyjęcia czy spotkania.

Restauracja Ursus Pirs, zapraszamy serdecznie do kontaktu:

telefonicznego: 22 667 75 91,

lub mailowego na adres: info@hotel-pirs.pl.

Restauracja Pirs – SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Jesteśmy beneficjentami Tarczy 2.0

Kontakt

Willa & Restauracja
WILLA PIRS s.c.
ul.Regulska 40
02-495 Warszawa - Ursus

Nr konta:
PARIBAS
93 1750 0012 0000 0000 2033 1957

Szanowni państwo,

bardzo dobrze wiemy jak ważne przy organizacji imprez z okazji komunii czy chrzcin jest sama sala okolicznościowa. Szczególnie w okresach letnich kiedy na powietrzu temperatura potrafi dochodzić do 30 stopni w cieniu, bardzo ważnym elementem dla każdej imprezy okolicznościowej są klimatyzowane pomieszczenia lub dobrze zacienione przewiewne miejsce na dworzu. W naszej restauracji posiadamy dwie klimatyzowane sale o łącznej pojemności osiemdziesięciu miejsc. Jest to sala kominkowa której pojemność to pięćdziesiąt miejsc oraz salę cocktail-barową do trzydzieści miejsc w formie zasiadanej, która przyjmie Państwa nawet w najcieplejszy letni dzień.

Jesteśmy w stanie zorganizować dla państwa przyjęcie komunijne z okazji urodzin, imienin, chrztów, oraz inne okolicznościowe. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w gastronomii oraz bardzo dobrych kucharzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz co bardzo ważne – używają bardzo dobrych jakościowo składników do wszystkich potraw serwowanych w naszej restauracji.

Zakupów produktów żywieniowych dokonujemy codziennie, są to świeże produkty kontrolowane przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
Kucharze, którzy u nas pracują, pracowali wcześniej w Austrii oraz Anglii, a wszystkie dania wykonujemy pod czujnym okiem prawdziwej gospodyni domowej, która każdego dnia stara się, aby wszystkie danie smakowały jak w domu.

Nasza oferta to zarówno dania gorące na zimne wieczorne dni jak jak i chłodzące na upalny czas.

W naszym menu znajdziecie państwo zarówno przystawki jak i dania główne oraz desery wraz z napojami i alkoholami.

Dla osób które lubią przyrodę mamy do dyspozycji ogródek który w okresie letnim jest do państwa dyspozycji i pozwoli państwu rozkoszować się potrawami na łonie natury, wśród zieleni.

W celu wykonania rezerwacji imprezy okolicznościowej w naszej restauracji - prosimy o kontakt telefoniczny abyśmy mogli uzgodnić wspólnie dogodny dla państwa termin, menu i szczegóły.

Zapraszamy do naszej restauracji w Ursusie w której możecie państwo zorganizować przyjęcie weselne, chrzciny, komunie, wszelkiego typu uroczystości rodzinne a także imprezy firmowe konsolacje i bankiety. Nasze ponad trzydziesto letnie doświadczenie jest gwarancją pysznych potraw oraz udanej zabawy w naszej restauracji w Ursusie.

Serdecznie zapraszamy!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności